Wielkie projekty meblowe

Firma ZANO to zaufany producent mebli miejskich od 30 lat. W oparciu o doświadczenie płynące z wielu zamówień na terenie całej Polski, Europy a nawet świata stworzyliśmy serie innowacyjnych produktów pięknych dla oka, idealnie komponujących się w każdej przestrzeni publicznej.

Każde zlecenie to dla Nas wyzwanie, któremu podołamy. Wszystkie te rzeczy sprawiają, że stoimy w pierwszym rzędzie światowych producentów małej architektury miejskiej. Do wyboru mamy ponad 400 różnych produktów w skład, których wchodzą: kosze na śmieci, kosze na psie odchody i do segregacji śmieci, ławki, słupki, latarnie, stojaki rowerowe. Każdy z tych elementów małej architektury znajdzie swoje miejsce w przestrzeni publicznej.

 

patio biurowe Warszawa lezak duo ze stali nierdzewnej z popielnica

Dla nowo otwartych galerii handlowych, strzeżonych osiedli, urzędów miast stworzyliśmy linie produktów MODERN. Są to produkty wykonane ze stali nierdzewnej ozdobione drewnem: krajowym lub egzotycznym. Te elementy miejskiej przestrzeni wyróżnia innowacyjny styl, dbałość o każdy szczegół. Meble miejskie przeznaczone są do użytku zewnętrznego, dlatego muszą być odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne – zabezpieczone są odpowiednim impregnatem, oraz o aktach wandalizmu o które nie trudno.

Z myślą o miastach, dzielnicach i miejscach w starożytnym stylu stworzyliśmy kolejną linie produktów – RETRO. Elementy w tej linii wykonane są ze stali czarnej i odlewów żeliwnych – która idealnie oddaje magie dawnych lat. Wykończenie to drewniane deski z możliwością pomalowania na dowolny kolor z palety RAL – aby jeszcze bardziej oddawały klimat danego miejsca. Dzięki pielęgnowaniu i dbaniu o dobro firmy zostaliśmy docenieni na stronie internetowej z WIELKIMI PROJEKTAMI MEBLOWYMI. Jest to dla nas zaszczyt oraz mobilizacja do projektowania i produkowania coraz większej ilości innowacyjnych produktów.