Kilka słów na temat ławek...


Różnica pomiędzy ławkami z allegro a ławkami firmy ZANO polega na materiałach wykorzystanych do produkcji. ZANO pobiera materiały od najlepszych dostawców, którzy gwarantują trwałość na lata. Oprócz tego ZANO oferuje innowacyjne rozwiązania projektów, łączenie stali z drewnem i możliwość pomalowania na dowoly kolor z palety RAL. ZANO to przede wszystkim meble miejskie przystosowane do użytku zewnętrznego - odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne jak i akty wandalizmu.

Ławki betonowe to połączenie betonu architektonicznego z drewnem krajowym lub egzotycznym. Beton architektoniczny to bardzo dobry materiał, ponieważ jest on odporny na niekorzystne warunki atmosferyczne oraz akty wandalizmu. Ta stylowa ławka nie sprawia wrażenia ciężkiej czy masywnej. Możliwość doboru drewna oraz koloru betonu pozwalają nadać ławce indywidualnego charakteru. Sam zdecyduj, które Trigono najbardziej do Ciebie pasuje.

Konstrukcja ławek drewnianych wykonana jest ze stali nierdzewnej lub czarnej - ponieważ musi być ona stabilna, odporna na akty wandalizmu oraz niekorzystne warunki atmosferyczne. Natomiast wykończenie ławek jest z drewnianych desek do wyboru z drewna: krajowego lub egzotycznego. Drewniane deski można pomalować na dowolny kolor z palety RAL nadając ławce oryginalnego charakteru.

Ławki miejskie to nieodłączny element małej architektury miejskiej. Spacerując po przestrzeniach publicznych w zasięgu wzroku zawsze widzimy ławkę miejską na której możemy usiąść i cieszyć się wolną chwilą. Innowacyjne projekty idealnie nadają się do nowoczesnych infrastruktur, galerii handlowych, biurowców, zamkniętych osiedli lub innych nowoczesnych miejsc lub miast. Dla zabytkowych dzielnic miast stworzyliśmy specjalną linie Retro. Ławki w tej linii wykonane są ze stali czarnej i odlewów żeliwnych - idealnie komponują się w miejsca nadszarpnięte zębem czasu i oddają swój magiczny klimat.

Czym były ogród bez ławki ogrodowej na, której można usiąść i cieszyć się wolną chwilą? W każdym ogrodzie można dostrzec ławki idealnie wkomponowane do otaczającej jej przestrzeni. Ławka ogrodowa wykonana jest ze stali nierdzewnej lub czarnej - z możliwością pomalowania na dowolny kolor z palety RAL. Ozdobione są one drewnianymi deseczkami, które również można pomalować nadając im swoistego charakteru.

Ławki parkowe wykonane są ze stali czarnej i odlewów żeliwnych - dzięki temu ławka idealnie komponuje się do zabytkowych infrastruktur. Stylistyka RETRO obejmuje nie tylko ławki, są też nimi kosze, słupki, ogrodzenia a nawet kraty pod drzewa. Dbając o zabytkowe dzielnice i miasta powinniśmy wykańczać je elementami z serii RETRO.